Grupa kobiet pochodzących z Port Talbot z Walii świętuje, ponieważ wygrały 28 milionów euro (25 milionów funtów), podczas loterii Euro Millions.

Sześć, starszych kobiet, które pracowały w wolontariacie w lokalnym szpitalu, założyło syndykat, aby wspólnie grać na loterii.

„Zawsze mówiłyśmy sobie, że kiedyś wygramy na tej loterii” – powiedziała jedna z członkiń syndykatu 0 Jean Cairns.

„Kiedy ona przyszła do mojego domu, powiedziała że ma mi coś to powiedzienia. Pomyślałam wtedy, że ktoś umarł, na pewno ktoś umarł, usiadłam więc i popatrzyłam na nią. A ona powiedziała, że wygrałyśmy na loterii, wygrałyśmy? – spytałam, tak naprawdę wygrałyśmy. O mój Boże, jesteśmy teraz w innym świecie” – mówiła podekscytowana Jean podczas odbierania czeku

Najnowsza członkinia syndykatu, która dołączyła do grupy niecały rok temu, powiedziała że skreśliła 3 przypadkowe numery na losowanie 3 listopada.

„Kiedy ja dołączyłam? Jakiś rok temu, nie dłużej. Miałam już myśli aby odejść, ponieważ oszczędzałam pieniądze na wesele. Pomyślałam sobie wtedy, że przeznaczam 10 funtów miesięcznie na loterie, a 10 funtów piechotą nie chodzi. Jestem jednak szczęśliwa, że nigdy nie odeszłam” – powiedziała Louise Ward, która dołączyła do syndykatu najpóźniej

Kobiety nazwały się „The Catering Girls”, zdecydowały, że wszystkie przejdą masowo na emeryturę i zwolniły się ze szpitala po tym jak dowiedziały się o swoim szczęściu. Powiedziały, że część wygranej przeznaczą na podróż do Las Vegas i Graceland. Planują także kupić… suszarkę.

Źródło: euronews.com

Radosław Celmer

Social media manager

aktywnamarka.pl